Kurumsal Kimlik
Görsel Tasarım / Özgün Çalışmalar

İşletmeniz için görsel ve yazılı tüm reklamları sizlere sunarak kendinizi en iyi şekilde ifade etmenizi sağlıyoruz. Kurumunuzu en iyi şekilde yansıtan özgün grafik çalışmalarımız ile ikna edici tasarımlar elde ederek yatırımlarınızda başarılı olmanız için imajınızı en özel şekilde hedef kitlenize duyuruyoruz.Renk uyumundan , çizgi uyumuna kadar görsel efektlerden gerçeği aratmayan doğal başarılarımızla müşterilerimizin karşısındayız.

Kurumsal Kimlik Çalışmalarımızda;

Amblem, logo, dosya tasarımı, zarf tasarımı, kartvizit tasarımı, antetli kağıt tasarımı, bloknot tasarımı, haberleşme formları, muhasebe dokümantasyonlarının tasarımı ve daha fazlası için iletişime geçiniz.

Promosyon
Çok Seçenek / Şık Tasarımlar

Potansiyel müşterilerinize en özel şekilde kendinizi tanıtarak sağlanan en hızlı pazarlama şekli olan promosyon hizmetlerimiz ile şimdi sizlerde sürekli hatırlanan firma olabilirsiniz. Size sunulan ürünlerimizin amacı olarak satışların hızlanması ve daimi müşteri potansiyelini güçlü hale getiren kaliteyi , şıklığı ve kullanım kolaylıklarını aynı zamanda güçlü tasarımları tek bir marka altında buluşturmaya devam ediyoruz. İlk bakışta yakalanan kalıcı kusursuzluğu ajansnuka ile heryerde görebilirsiniz.

Promosyon Ürünlerimiz;
Saat, notebook, ajanda, kalem, bardak, kıyafet, şapka, usb, tablet, anahtarlık, masa seti, tahta silgisi, mausepad, flamalar, kristal plaket, termos bardak, çanta çeşitleri, sunum dosyası, taşınabilir şarj aleti ve daha bir çok ürün kalitemizle sizlerleyiz.

Reklam Kimliği
Güçlü Fikirler / Vazgeçilmez Seçenekler

Reklamlarınızı nerede görmek istediğinizi belirleyin sizin adınıza en özel görsel efektleri ve sunumları sayfalara dökelim. Hayatımızda sürekli karşı karşıya kalacağımız reklamlar arasında olan ve başarınıza güçlü adımlar atmanıza yardımcı olan stratejilerimiz ile yer kaplamadan taşınabilir nesneleri reklam modeli haline getiriyoruz.Creative tasarımlarımız ile en çok tercih edilen reklam ajansı olup görsel ve işitsel duyular ele alınarak baskılı şekilde yayınlıyoruz. Dış mekan tanıtımlarınız ile artık çok daha kolay markanızı duyurabilirsiniz.

Reklam Kimliği ; Dergi ilanı , gazate ilanı

Outdoor Tasarımlar; Billboard-Afiş-Roll-Up, Afiş , Tabela , Billboard , Vinly Baskı , One Way Vision ve Daha Fazlası İçin En Güçlü Reklam Ajansınız İle Tanışın!

Görsel Kimlik
Creative / Estetik

Sizler için en etkili aynı zamanda açıklayıcı metin ve resimlerden oluşan tanıtım aracı olan görsel kimlik çalışmalarımızla kendini çok daha iyi ifade edin. Kurumlar ile ilgili olarak resim ve açıklamaların yer aldığı dikkat çekici, akılda kalıcı çalışmaları sizlere sunarak tanıtım yapmanızı sağlıyoruz. Ajansnuka olarak marka bilinirliğini sağlamak, verilen hizmeti sunmak ve hedef kitleye en kolay şekilde ulaşmanızı sağlamak için değerli müşterilerimize en özelini uygun görüyoruz. Ürün ve hizmet pazarlamasında önemli rol oynayan görsel kimlik çalışmalarımızda size özel olarak kalıcı tasarımlar meydana getirerek dikkat çekici fikirlerimizi sunmaktayız. En sade, en yalın , orijinal ve özgün görsel çalışmalar AJANSNUKA’DA….

Görsel Kimlik Çalışmalarımız ; Bruşür tasarım , Katalog tasarım , Dergi tasarım , Afiş tasarım , Flyer tasarım , Menü tasarım , Karton çanta tasarım , Cepli dosya tasarım , Baskı tasarım ve daha fazlası…

+
+
+
+
team-big-1
team-big-2
team-big-3
team-big-4